1. Na prośbę Papieża Franciszka zwracamy się z usilną prośbą o modlitwę i post w intencji pokoju na Ukrainie i całej Europie. Także po każdej Mszy św. niedzielnej klęcząc zaśpiewamy błagalną suplikacje w tej intencji.

2. W czerwcu tego roku nasza parafa będzie obchodziła 30 rocznicę erygowania, a więc powołania do istnienia. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną się włączyć przygotowanie tego dnia, aby w sposób uroczysty przeżyć okrągłą rocznicę powstania naszej wspólnoty. Spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek po Mszy wieczornej w salce na parafii

3. Informujemy, że rozpoczyna się w naszej parafii kurs przygotowujący do bierzmowania dla młodzieży klas 8 szkoły podstawowej i 1 klasy średniej. Spotkanie organizacyjne za dwa tygodnie w niedzielę. Można jeszcze się zapisać, przez formularz na stronie internetowej.

4. We wtorek po Mszy wieczornej w salce na plebanii kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie Nowe Życie. Alumn naszego seminarium duchownego przy wyjściu z kościoła rozprowadza seminaryjne czasopismo Vox Nostra.

7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszli Barbara Jastrzębska i Jerzy Malinowski.Dodał: Marek Morys, 20 lutego 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.