1. Już jutro obchodzimy dzień Odpustu ku czci św. Andrzeja Boboli – patrona naszej parafii, kościoła i patrona Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i uroczysta Msza św. o godz. 18.00 której będzie przewodniczył Ks. dr Jacek Froniewski – Kanclerz Kurii Wrocławskiej wraz z kapłanami naszego dekanatu. Bardzo serdecznie zapraszamy, aby pomimo dnia w tygodniu, uczestniczyć w tym ważnym dniu we Mszy św. i wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Wiemy że nasz patron często dopominał się aby jego osoba była bardziej czczona a kult jeszcze bardziej się rozwijał, gdyż wiele łask można otrzymać za wstawiennictwem świętego męczennika. Prosimy także o uczestnictwo w Mszy wieczornej dzieci pierwszokomunijnych w strojach liturgicznych.

2. W najbliższy wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na krąg biblijny. Natomiast w czwartek zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się włączyć czynnie w przygotowanie jubileuszu naszej parafii – 30 lecie istnienia. Uroczystość ta zaplanowana jest na 12 czerwca br.

3. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie przez cały miesiąc maj o godz. 17.30.

4. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii odszedł do wieczności: + Leszek LebiedźDodał: Marek Morys, 15 maja 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.