1. W dniu jutrzejszym będziemy przeżywać największą Uroczystość Maryjną – Wniebowzięcie NMP. Msze św. jak w każdą niedziele wakacyjną: o godz. 7.30, 10.00, 12.00, 18.00 i wieczorna o 20.00. Serdecznie zapraszamy. Pamiętajmy że jest to Uroczystość nakazana, a więc obowiązuje każdego z nas uczestnictwo w tym dniu na Eucharystii. Na zakończenie każdej Mszy św. dokonamy błogosławieństwa ziół i kwiatów. Ten dzień to także 102 rocznica Cudu nad Wisłą. A taca z tego dnia przeznaczona jest na odbudowę i budowę kościołów w naszej archidiecezji.

2. We wtorek przypada 16 dzień miesiąca, tradycyjnie wieczorna msza św. w int. naszej ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę wspomnienie św. Jacka, prezbitera. W tym dniu zachęcamy do szczególnej modlitwy za Ojca bpa jacka Kicińskiego w dniu Jego imienin.

4. 19 sierpnia swoje imieniny obchodziłby ś. p. Ks. Prałat Bolesław Szczęch. Zapraszamy na Msze św. w jego intencji w najbliższy piątek o godz. 18.00

5. Dziś przeżywamy II niedzielę miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Zbiórka w całości jest przeznaczona na ubezpieczenie całoroczne kościoła i budynków parafialnych w kwocie 5 000 zł. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać. Natomiast taca dzisiejszej niedzieli, II niedzieli miesiąca sierpnia, tradycyjnie jest przeznaczona na wrocławskie seminarium duchowne i PWT we Wrocławiu.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności: + Helena Święch. Dodał: Marek Morys, 13 sierpnia 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.