1. Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Z tego względu codziennie w naszym kościele  nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Dzieci otrzymają specjalne koraliki z których będą mogły same zrobić swój własny różaniec na rękę.

2. W najbliższy piątek 7 października wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. Swoje święto w tym dniu obchodzi Wspólnota Żywego Różańca w naszej parafii. Zachęcamy wszystkich parafian aby dołączyć do tej wspólnoty, gdyż w wielu różach są wakaty, wolne miejsca. Zobowiązanie się do jednej dziesiątki różańca codziennie, to nie jest wielki wysiłek, a bardzo wiele łask można uprosić u Boga przez wstawiennictwo Maryi. 

3. Jak co tydzień w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

4. Za tydzień II niedziela miesiąca – niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie w kwestii pomocy i utrzymania naszej parafii. 

5. Od dzisiejszej niedzieli można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

6. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia obchodzimy:

Wtorek – św. Franciszka z Asyżu

Środa – św. Faustyny Kowalskiej

Piatek – NMP Różańcowej. I piątek miesiąca października. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. W czwartek – 6 października swój dzień patronalny – dzień imienin obchodzi Ks. Proboszcz Artur. Na Msze św. w intencji solenizanta zapraszamy o godz. 18.00.

9. Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie. Dodał: Marek Morys, 1 października 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.