1. Przeżywamy dziś niedzielę misyjną, która to niedziela rozpoczyna Tydzień misyjny w Kościele. W sposób szczególny modlimy się dziś za misjonarzy i misjonarki jak również chcemy wesprzeć finansowo misje święte. Dlatego cała taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako pomoc materialna misjonarzom. Papieskie Dzieło Misyjne rozprowadza kalendarze misyjne na nowy rok w cenie 15 zł. Nabywając ten kalendarz ścienny również wspieramy dzieło misji św. Kalendarze można nabyć w zakrystii kościoła.

2. Na kościele wyłożone są karty wypominkowe na których można wypisać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, podając ulice zamieszkania zamawiającego i wraz ofiarą w kopercie prosimy wrzucić do skrzynki wypominkowej. Po następnej niedzieli rozpoczną się w naszej parafii nabożeństwa wypominkowe po Mszy św. wieczornej w tygodniu, według grafiku ulic który podamy za tydzień w niedzielę.

3.  Jak co tydzień we wtorek po Mszy zapraszamy na Krąg biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele przez cały tydzień w ciagu dnia.

5. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie w październiku o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w tym ostatnim tygodniu miesiąca.

6. Trójki klasowe rodziców dzieci I Komunijnych zapraszają wszystkich rodziców dzieci klas III na spotkanie organizacyjne przed I Komunią św., które odbędzie się za tydzień w niedziele po Mszy o godz. 11.00 w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny. Szczególnie zachęcamy do nabycia miesięcznika Nowe Życie.Dodał: Marek Morys, 22 października 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.