1. Dziś I niedziela miesiąca listopada. Na zakończenie Mszy św. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy się modlić za tych zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od 1 listopada 2021 r. A jest ich aż 52 osoby.

2. Przeżywając miesiąc listopad w sposób szczególny modlimy się za naszych drogich zmarłych. Trwają w naszej parafii nabożeństwa wypominkowe. W tym tygodniu będziemy się modlili za zmarłych polecanych wypominkach , których rodziny mieszkają w poniedziałek ul. Sarbinowska,, we wtorek ul. Hermanowska, środa ul. Majakowskiego, w czwartek ul. Dźwirzyńska a także karty wypominkowe bez podanego adresu. Bóg zapłać za ofiary, które złożyliście z tej okazji.

3. Jak co tydzień we wtorek zapraszamy na  Krąg Biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

4. W najbliższą środę, 9 listopada, po mszy wieczornej i nabożeństwie wypominkowym, odbędzie się modlitwa kanonami z Taize. Jest to modlitwa odbywająca się cyklicznie, raz w miesiącu w różnych wrocławskich parafiach, w tym miesiącu odbędzie się ona w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.


5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Środa   – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Czwartek– św. Leona Wielkiego, pap. I dK

Piątek – św. Marcina z Tours, bpa; 11 listopada w tym dniu przypada 104 r. Odzyskania Niepodległości. W tym dniu dodatkowa Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy

Sobota-  św. Jozafata, bpa i m.

7. Za tydzień przeżywać będziemy II niedziele miesiąca, niedziele finansowego wsparcia naszej parafii. Obecnie trwają niewielkie remonty w domu parafialnym. Za wszelkie zrozumienie w tej kwestii jesteśmy bardzo wdzięczni.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i nowy numer Nowe Życia.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10. W minionym tygodniu po wieczną nagrodę w niebie z naszej parafii odeszły: +  Maria Hipszer + Elżbieta Plechawska.Dodał: Marek Morys, 5 listopada 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.