1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za pomoc kapłańską i wygłoszone Słowo Boże. 

2. Zakończyły się w naszej parafii nabożeństwa wypominkowe. Dziękujemy tym parafianom którzy wypisali imiona swoich zmarłych z rodziny na kartach wypominkowych, dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji. Pielęgnujmy w sobie pamięć modlitewną za naszych drogich zmarłych gdyż bardzo wiele im zawdzięczamy.

3. Za tydzień w ostatnią niedzielę Roku Kościelnego, przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. W tę niedzielę obchodzimy 22 rocznicę konsekracji naszej świątyni. Chcemy w dziękować Dobremu Bogu za wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do powstania tego kościoła – architektów, kierowników, inspektorów, budowniczych, fundatorów, ofiarodawców, chrzestnych tego dzieła a nade wszystko za Ks. Prałata Bolesława Szczęcha – inspiratora, budowniczego i pierwszego proboszcza tej parafii i kościoła. Uroczysta Msza dziękczynna odbędzie się za tydzień w niedziele za tydzień o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy.

4. Także za tydzień odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży w archikatedrze wrocławskiej. Do udziału w tym ważnym wydarzeniu zapraszamy szczególnie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Zbiórka o 13.30 pod kościołem, następnie komunikacja miejską udamy się do katedry, powrót około godz. 19.00

5. Jak co tydzień we wtorek zapraszamy na  Krąg Biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

6. Dziś II niedziela miesiąca. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w kościele i przesłane na konto parafialne jako wsparcie finansowe parafii. Ta pomoc jest szczególnie cenna w okresie zimowym.

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Środa – Rocznica Poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej to także 16 dzień miesiąca a więc wieczorna Msza św. w intencji Ojczyzny.

Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej

Piątek – bł. Karoliny Kózkówny

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i nowy numer Nowe Życia.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.