1. Dobiega końca wizyta duszpasterska kapłana w naszej parafii. Jeszcze jutro w poniedziałek od godz. 16.00 odwiedzimy mieszkańców ulicy Woźniczej i Świnoujskiej, a we wtorek od godz. 16.00 kolęda uzupełniająca. Jeśli jakaś rodzina życzy sobie gościć kapłana z błogosławieństwem domu i mieszkańców na Nowy Rok, a nie mogła być obecna w wyznaczonym terminie to można zgłosić w zakrystii kościoła na najbliższy wtorek lub na inny dzień tygodnia. Za tydzień Ks. Proboszcz przedstawi pokłosie kolędy, tzw refleksje pokolędowe.

2. Dobiega końca praktyka duszpasterska dk. Pawła w naszej parafii. W imieniu nas kapłanów i wszystkich parafian pragniemy bardzo serdecznie podziękować ks. diakonowi za pobyt w naszej parafii. Za angażowanie się w liturgie, głoszone kazania, prowadzenie nabożeństw, cenną obecność w małych wspólnotach parafialnych, lekcje na katechezie i prace w kancelarii parafialnej. Ks. diakon w maju przyjmie święcenia kapłańskie, już dziś zapraszamy na Mszę św. prymicyjną w naszej parafii.

3. Informujemy, że jeszcze jutro o godz. 15.00 Msza św. popołudniowa, a od wtorku wracamy do zwykłego grafiku odprawiania Mszy św. w tygodniu: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

4. Jak co tydzień w środę przed Mszą wieczorną zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek także przed Mszą wieczorną na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

5. Za tydzień na Mszy św. o 12.30  kameralny chór „Wratislavia” , dyrygentem jest Romuald Trembicki, chór działający przy Saloniku Trzech Muz, który swoim śpiewem upiększy naszą liturgie. Serdecznie zapraszamy.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka. 

8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszli:

+ Anna Kozaczko + Mieczysław Białobrzeski + Barbara Meisler.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.