1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za pomoc kapłańską i wygłoszone Słowo Boże.

2. Już za tydzień, w 4 niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje przygotowujące nas do świąt Wielkanocnych, które poprowadzi Ojciec Piotr SZYDEŁKO – z zakonu Kanoników Regularnych.

Plan rekolekcji:

Niedziela – 7.30 i 9.30 i 12.30 – Msza św. z kazaniem ogólnym, 11.00 – Msza św. z kazaniem dla dzieci, po tej Mszy konferencja dla rodziców dzieci komunijnych i rodziców dzieci rocznicowych, 18.00 – Msza św. z kazaniem dla młodzieży.

Poniedziałek– 9.00 i 18.00– Msza św. z kazaniem ogólnym, 16.30 – Msza św. z kazaniem dla dzieci, 19.00 – konferencja dla młodzieży

Wtorek – 8.00-9.00 spowiedź, 9.00 – Msza św. zakończenie rekolekcji, 16.30 – 18.00 spowiedź, 16.30 – Msza św i zakończenie rekolekcji dla dzieci, 18.00 – Msza św. zakończenie rekolekcji.

Prosimy już dziś rezerwować sobie czas na te ważne dni dla nas chrześcijan.

3. W czwartek 16 marca dzień szczególnej modlitwy za naszą ojczyznę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Serdecznie zapraszamy na wieczorną Eucharystię w tej intencji.

4. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki wielkiego postu o godz. 17.00 i 18.30. Natomiast na nabożeństwa Gorzkich Żali zapraszamy w niedzielę o godz. 17.00.

5. Trwają przygotowania muzyczne do Triduum Paschalnego. Próby śpiewów odbywają się w środę po wieczornej Mszy św  w salce parafialnej. Więcej szczegółów można uzyskać u naszych organistów. Serdecznie zapraszamy.

6. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Za złożone ofiary i przesłane na konto jesteśmy bardzo wdzięczni, zostaną one przeznaczone na opłacenia dość wysokich rachunków za prąd i gaz. Tradycyjnie w Wielkim Poście prosimy was drodzy parafianie o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ofiary wystawiona jest przy bocznym ołtarzu. 

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny  i miesięcznik Nowe Życie.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł: + Henryk Borowiec.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.