1. W imię Boże rozpoczęliśmy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ojca Piotra Szydełkę z zakonu Kanoników Regularnych, życzymy dobrego pobytu w naszej parafii, owocnego głoszenia Słowa Bożego. Od początku wielkiego postu modliliśmy się za Ojca i w intencji rekolekcji, aby ten czas, który dał nam Pan Bóg, był czasem błogosławionym dla nas wszystkich.

2. Na Msze św. z nauką rekolekcyjną zapraszamy od poniedziałku do wtorku włącznie o godz. 9.00 dla wszystkich; 16.30 ze szczególnym udziałem dzieci i 18.00 dla wszystkich. Dodatkowo jutro w poniedziałek konferencja dla młodzieży o godz. 19.00. Obecność kandydatów do bierzmowania obowiązkowa. W ostatnim dniu rekolekcji we wtorek spowiedź rekolekcyjna od godz. 8. 00 do 9.00 i od 16.30 do 18.00. Tradycyjnie, ofiary złożone na tace w ostatnim dniu rekolekcji są przeznaczone jako wynagrodzenie dla Ojca Rekolekcjonisty z przeznaczeniem na zakon i seminarium duchowne Kanoników Regularnych w Krakowie..

3. Dziś jak w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 17.00. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 17.00 i 18.30.

4. Parafialna Caritas rozprowadza paschaliki na świąteczny stół Wielkanocny w cenie 20 zł.

5. Trwają przygotowania muzyczne do Triduum Paschalnego. Próby śpiewów odbywają się w środę po Mszy wieczornej w salce parafialnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

6. W Wielkim Poście prosimy was drodzy parafianie o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ofiary wystawiona jest przy bocznym ołtarzu.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych. Dziś swój patronalny dzień obchodzi nasz Ks. Abp Józef Kupny – prosimy o modlitwę w intencji dostojnego solenizanta.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł:

+ Wojciech Jastrzębski.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.