1. Dzisiejsza niedziela to niedziela biblijna, która ma nas uwrażliwić na potrzebę sięgania i czytania Pisma św. nie tylko w kościele, ale także w naszych domach rodzinnych. Zachęcamy Was, Drodzy parafianie aby często, rodzinnie czytać, rozmyślać, medytować Słowo Boże zawarte w Piśmie św.

2. Ks. Bartosz, nasz wikariusz obchodzi dziś swój dzień imienin. Składamy naszemu drogiemu solenizantowi najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych, potrzebnego zdrowia i sił do pracy kapłańskiej. Jednocześnie dziękujemy za jego posługę w naszej parafii. Msza św. w int. Ks. Bartosza dziś o godz. 12.30.

3. Dziękujemy Ks. Rafałowi Kowalskiemu za posługę kapłańską w naszej parafii i głoszone dziś Słowo Boże.

4. Już w najbliższy czwartek 27 kwietnia będziemy przeżywać Wizytację Kanoniczną Biskupa. 

O godz. 15.00 – Ojciec bp Jacek Kiciński zaprasza na spotkanie Radę Parafialną, na godz. 16.00 – zaprasza Radę Duszpasterską a więc przedstawicieli wszystkich grup parafialnych a także osoby, którym zależy na duszpasterstwie, na godz. 17.00 – bp zaprasza rodziców osób powołanych z naszej parafii, o godz. 17.45 będzie kanoniczne powitanie biskupa w kościele i o 18.00 – Uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Jest to bardzo ważny dzień dla parafii. Bardzo serdecznie proszę Was, drodzy parafianie o przybycie na wieczorną Eucharystię. 

5. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii spowiedź dla młodzieży bierzmowanej i ich rodzin. We wtorek 25 kwietnia o godz. 17.00 kolejna próba dzieci I Komunijnych. W piątek 28 kwietnia o godz. 17.00 zapraszam dzieci rocznicowe wraz z rodzicami na próbę przed Uroczystością Rocznicy Komunii św. Obecność obowiązkowa.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.