1. Przypominamy o wakacyjnej zmianie godzin odprawiania Mszy św. Przez cały lipiec i sierpień Msze św.  w niedzielę o godz. 7.30, 10.00, 12.00 i 18.00 a także o godz. 20.00 krótka Msza św. recytowana. Msze św. w tygodniu bez zmian: o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem. Wszelkie sprawy związane z kancelarią parafialną można załatwiać po każdej Mszy św. wieczornej.

2. W Czwartek 13 lipca przypada kolejne nabożeństwo fatimskie w naszej parafii. Po Eucharystii wieczornej procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej wraz z modlitwą różańcową.  Serdecznie zapraszamy.

3. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:

  1. Wtorek – św. Benedykta, opata – Patrona Europy
  2. Środa – św. Brunona z Kwerfurtu
  3. Piątek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  4. Sobota – św. Bonawentury, bpa i m.

4. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Za złożone ofiary i te przesłane na konto jesteśmy stokrotnie wdzięczni. Jako parafia przygotowujemy się do zainstalowania paneli fotowoltaicznych na kościele. 

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

7. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności: + Halina Puchacz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.Dodał: Marek Morys, 9 lipca 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.