1. Po raz kolejny witamy także ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i pomoc kapłańską. 

2. Dobiega końca czas wakacji dla dzieci i młodzieży. W przyszły poniedziałek 4 września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Prosimy wszystkich rodziców dzieci i młodzieży o troskę, aby wasze dzieci uczęszczały na lekcje religii. Rezygnacja z katechezy w szkole jest poważnym zaniedbaniem duchowym dla dzieci i uniemożliwia przygotowanie do I Komunii św. i Bierzmowania. Wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników administracji, rodziców i opiekunów zapraszamy na Uroczystą Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego 4 września w poniedziałek o godz. 8.00.

3. Od najbliższej niedzieli wracamy do zwykłego grafiku odprawiania Mszy św. niedzielnych o godz. 7.30; 9.30, 11.00 – jest to Msza ze szczególnym udziałem dzieci, 12.30, 18.00; także sobotnia Msza św. wieczorna jest Mszą niedzielną.

4. W najbliższy piątek przeżywać  I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Natomiast sobota to I sobota miesiąca, w godzinach rannych odwiedzimy drogich chorych z sakramentami św., o godz.17.15 modlitwa różańcowa, po Mszy wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Na sobotę 2 września na godz. 15.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską w związku z rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego w naszej parafii. Proszę o przybycie także wszystkich przedstawicieli grup działających przy naszej parafii: Rady parafialnej, Żywego Różańca, Rodziców modalącdych się za dzieci na różańcu, LSO, Scholi młodzieżowej i dziecięcej, Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Caritas, Wspólnoty Ewangelizacyjnej „Źródło”, zapraszam wszystkich katechetów naszej parafii, zapraszam Pana Organistę a także wszystkich, którym zależy na jakości i atrakcyjności naszego duszpasterstwa parafialnego. Sobota godz. 15.00 w salce na plebanii.

6. Schola dziecięca wznawia działalność po wakacjach. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież lubiącą śpiewać lub grać na jakimkolwiek instrumencie do dołączenia do scholi parafialnej. B&B czyli Pani Basia i Pani Basia zapraszają na pierwsze spotkanie scholi w niedzielę 10 września o godz. 9.30 do salki parafialnej. Po spotkaniu schola będzie uczestniczyła w Mszy św. o godz. 11.00, a po Mszy zapraszamy rodziców scholistów i scholistek na krótkie spotkanie do salki parafialnej. Wszystkie informacje dotyczące scholi są dostępne na stronie internetowej naszej parafii w zakładce: grupy parafialne.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności: + Jadwiga KOŚCIK. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.