W naszej parafii odbędzie się kurs Alpha.

Jest to cykl spotkań prowadzonych w przyjaznej atmosferze zarówno dla osób wierzących, jak i niewierzących, na których można porozmawiać na konkretne tematy związane z wiarą.

Podobne kursy są organizowane w wielu innych wspólnotach i parafiach we Wrocławiu i w ponad 100 krajach na całym świecie i są bardzo owocne.

Spotkania będą się odbywały w środy o godzinie 19:00 w salce na plebanii.
Będą się zaczynać lekkim posiłkiem, potem będzie wyświetlany krótki film związany z konkretnym tematem a następnie będzie okazja do porozmawiania ze sobą nawzajem. Całość kończy się ok. 21:00.

Można dołączyć do kursu w czasie jednego z pierwszych trzech spotkań. Pierwsze spotkanie odbyło się 13 września, kolejne terminy to 20 i 27 września, 4, 11, 18, 25 października, 8, 15, 22 i 29 listopada.

W ramach kursu planowany jest wyjazd weekendowy w dniach 5-7 listopada (piątek wieczorem – niedziela około południa). Poza wyjazdem kurs jest bezpłatny.

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w tych wyjątkowych spotkaniach i do modlitwy w tej intencji.

Kontakt: +48 692 184 411, bartek.jurkiewicz@gmail.com

Więcej informacji: https://polska.alpha.org/sprobujDodał: Marek Morys, 8 września 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.