1. Rozpoczęły się zapisy dzieci klas III na przygotowanie do I Komunii św. Bardzo proszę rodziców tych dzieci o złożenie deklaracji do końca września Księdzu katechecie w szkole lub w zakrystii kościoła. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone różańce, a następnie zostaną rozdane dzieciom I Komunijnych. Obecność dzieci i ich rodziców obowiązkowa.

2. Trwa w naszej parafii kurs Alpha. Jest to już ostatni moment aby dołączyć do kursu. Spotkania odbywają się w środy o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W parafii św. Jadwigi we Wrocławiu Leśnicy rozpoczął się Kurs przedmałżeński. Można jeszcze dołączyć do kursu. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 19.00.

4. Od 1 października będzie możliwość zapisywania intencji na przyszły rok 2024. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zamawiane intencje i składane z tej okazji ofiary. Są jeszcze miejsca na Msze św. gregoriańskie na przyszły rok.

5. Jako parafia organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia w dniu 14.10.2023 w sobotę. Zapisy w zakrystii kościoła. Do tej pory zapisało się 28 osób.

6. Wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy zapraszamy na spotkanie LSO w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Spotkanie to jest obowiązkowe.

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Środa– św. Wincentego a Paulo
Czwartek – św. Wacława
Piątek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Sobota – św. Hieronima

8. Dziś przy wyjściu z kościoła zapowiadana zbiórka do puszek na utrzymanie diecezjalnego Radia Rodzina. Za wsparcie tej rozgłośni składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10. W ostatnim czasie z naszej parafii odszedł do wieczności: + Alojzy Krysa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…Dodał: Marek Morys, 24 września 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.