1. Witamy w naszej parafii Ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i pomoc kapłańską w dniu dzisiejszym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przez cały miesiąc październik na godz. 17.30. O obowiązkowej obecności na nabożeństwach różańcowych przypominamy dzieciom I Komunijnym i ich rodzicom.

3. W piątek 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy wieczornej pójdziemy z figurką Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszego osiedla modląc się na różańcu w intencji naszej ojczyzny w przeddzień wyborów. Serdecznie zapraszamy i prosimy aby zabrać ze sobą świece na procesję. Z tego względu w tym dniu, nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

4. W najbliższą sobotę odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o godz. 7.45 powrót w godzinach wieczornych. Zostało jeszcze 6 miejsc wolnych. Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce.

5. Za tydzień w niedziele obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa” – w tym dniu przykościelna zbiórka przeznaczona jest na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia dla ubogiej i zdolnej młodzieży. Bóg zapłać za wszelkie datki. Jest to żywy pomnik ku czci św. Jana Pawła II.

6. Informujemy, że trwają zapisy na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się za tydzień w niedzielę 15 października. Rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18:00, a następnie przejdziemy do salki parafialnej na dalszą część spotkania. W zakrystii kościoła można odebrać deklaracje uczestnictwa w przygotowaniu, które wypełnione należy przynieść na spotkanie. Deklarację można także pobrać ze strony internetowej parafii.

7. Bóg zapłać za ofiary które dziś złożyliście z racji drugiej niedzieli miesiąca i za ofiary przesłane na konto, jako finansowe wsparcie parafii. Dzięki tym ofiarom opłacimy już ostatnią ratę za fotowoltaikę na kościele.

8. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Piątek – bł. Honorata Koźmińskiego

9. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i Nowe Życie.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.