1. Przeżywamy dziś niedzielę misyjną, która to niedziela rozpoczyna Tydzień misyjny w Kościele. W sposób szczególny modlimy się dziś za misjonarzy i misjonarki jak również chcemy wesprzeć finansowo misje święte. Dlatego cała taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako pomoc materialna misjonarzom. Papieskie Dzieło Misyjne rozprowadza kalendarze misyjne na nowy rok w cenie 15 zł. Nabywając ten kalendarz ścienny również wspieramy dzieło misji św. Kalendarze można nabyć w zakrystii kościoła.

2. Na kościele wyłożone są karty wypominkowe na których można wypisać imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych, podając ulice zamieszkania zamawiającego i wraz ofiarą w kopercie prosimy wrzucić do skrzynki wypominkowej. Po następnej niedzieli rozpoczną się w naszej parafii nabożeństwa wypominkowe po Mszy św. wieczornej w tygodniu, według grafiku ulic który podamy za tydzień w niedzielę.

3.  Jak co tydzień we wtorek po Mszy zapraszamy na Krąg biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele przez cały tydzień w ciagu dnia.

4. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie w październiku o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w tych pięknych nabożeństwach.

5. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panom: Mieczysławowi, Tadeuszowi, Stanisławowi, Władysławowi, Antoniemu, Pawłowi, Henrykowi, Bartłomiejowi i  Panu kościelnemu za gruntowne porządki zieleni wokół kościoła i domu parafialnego. Wiele czasu i pracy Panowie włożyli aby nasz teren wyglądał przyzwoicie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć przedstawicieli Rycerzy Kolumba. Jest to największa na świecie wspólnota katolickich mężczyzn, której zadaniem jest działanie na rzecz swojej parafii i lokalnej społeczności, pomoc starszym, ubogim i potrzebującym oraz zacieśnianie braterstwa męskiego w zgodzie z nauką Kościoła. Podczas każdej Mszy świętej Rycerze podzielą się swoim świadectwem wiary, natomiast po Mszy świętej o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie w salce dla wszystkich mężczyzn zainteresowanych wstąpieniem do wspólnoty. Serdecznie zapraszamy!

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny. Szczególnie zachęcamy do nabycia miesięcznika Nowe Życie.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: + Władysław Domagała. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.