1. Dziś I niedziela miesiąca listopada. Na zakończenie Mszy św. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy się modlić za tych zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od 1 listopada 2022 r. A jest ich aż 44 osoby.

2. Przeżywając miesiąc listopad w sposób szczególny modlimy się za naszych drogich zmarłych. Trwają w naszej parafii nabożeństwa wypominkowe. W tym tygodniu będziemy się modlili za zmarłych polecanych wypominkach, których rodziny mieszkają w poniedziałek ul. Koszalińska, Elbląska, Gołnowska, Wołyńska, Uznamska, Helska, Dziwnowska, we wtorek ul. Sarbinowska, środa ul. Hermanowska, w czwartek ul. Majakowskiego, w piątek ul. Dźwirzyńska a także karty wypominkowe bez podanego adresu. Bóg zapłać za ofiary, które złożone z tej okazji.

3. Jak co tydzień we wtorek zapraszamy na  Krąg Biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:
Czwartek   – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
Piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
Sobota – św. Marcina z Tours, bpa; 11 listopada w tym dniu przypada 105 r. Odzyskania Niepodległości. W tym dniu dodatkowa Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy

5. Za tydzień przeżywać będziemy II niedziele miesiąca, niedziele finansowego wsparcia naszej parafii. Za wszelkie zrozumienie w tej kwestii jesteśmy bardzo wdzięczni. W najbliższych dniach ma rozpocząć się instalacja paneli fotowoltaicznych na kościele, będzie to duża ulga w rachunkach za prąd.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i Nowe Życie.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych. 10. W minionym tygodniu po wieczną nagrodę w niebie z naszej parafii odeszła:  + Bogumiła Kot – Pawłowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…Dodał: Marek Morys, 5 listopada 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.