1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za pomoc kapłańską i wygłoszone Słowo Boże. Witamy także alumnów wrocławskiego seminarium,którzy dzisiejszą niedzielę spędzają w naszej parafii.

2. Dziś zapowiadana zbiórka do puszek tydzień z przeznaczeniem na potrzeby Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w potrzebie.

3. W najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie Parafialnego Zespołu Presynodalnego. Osoby, które wyraziły chęć uczestniczenia w tym zespole zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

4. Za tydzień w ostatnią niedzielę Roku Kościelnego, przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to także 23 rocznica konsekracji naszej świątyni. Chcemy w dziękować Dobremu Bogu za wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do powstania tego kościoła – architektów, kierowników, inspektorów, budowniczych, fundatorów, ofiarodawców, chrzestnych tego dzieła a nade wszystko za Ks. Prałata Bolesława Szczęcha – inspiratora, budowniczego i pierwszego proboszcza tej parafii i kościoła. Uroczysta Msza dziękczynna odbędzie się za tydzień w niedziele za tydzień o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy.

5. Jak co tydzień we wtorek zapraszamy na  Krąg Biblijny, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

6. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego
Wtorek – Ofiarowanie NMP
Środa – św. Cecylii
Piątek – św. Andrzeja Dũng Lạc  i Towarzyszy

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i nowy numer Nowego Życia.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.