1. Przeżywamy drugi dzień Uroczystość Bożych Narodzin i wspominamy św. Szczepana – pierwszego męczennika. Bóg zapłać za złożone ofiary dziś na tace, które zostaną przekazane na wsparcie finansowe MWSD we Wrocławiu i PWT we Wrocławiu.

2. Trwamy w oktawie Bożego Narodzenia:

  • Środa 27 grudnia – to święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszach dokonamy błogosławieństwa wina  z możliwością skosztowania wina jako miłości św. Jana. Po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Parafialną i wszystkich, którzy się zaangażowali w przygotowanie świątyni na Boże Narodzenie.
  • Czwartek 28 grudnia – Święto św. Młodzianków, męczenników. Na Mszy wieczornej zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.

3. W najbliższa niedziela – 31 grudnia – to niedziela Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy wszystkich małżonków naszej parafii. Podczas tej Mszy św. będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Jest to także ostatni dzień roku kalendarzowego 2023. Na Mszy wieczornej o godz. 18.00 przedstawione zostanie duszpasterskie sprawozdanie roczne przez Ks. Proboszcza parafii, a na zakończenie tej Mszy nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za cały rok 2023 z prośbą o błogosławieństwo Boże w Nowym 2024 r. Mamy za co dziękować Bogu, za co przepraszać i o co prosić. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na tą wyjątkową Eucharystię.

4. Następny dzień to już Nowy Rok 2024. W tym dniu przeżywamy Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedziele o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

5. Po Nowym Roku rozpocznie się wizyta duszpasterska kapłana tzw. kolęda. Plan kolędy podamy w najbliższych dniach a także będzie udostępniony na stronie naszej parafii i aplikacji mobilnej.Dodał: Marek Morys, 26 grudnia 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.