1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Także dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie opłatkowe.

2. Rozpoczęliśmy Wizytę Duszpasterską Kapłana czyli Kolędę. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas kapłanów i wspólną modlitwę.

Plan na najbliższy tydzień jest następujący:

Poniedziałek: od godz. 16.00 ul. Hermanowska 63-85
Wtorek: od godz. 16.00 ul. Hermanowska 87-107
Środa: od godz. 16.00 ul. Dziwnowska, Helska, Gołnowska, Uznamska, Wołyńska
Czwartek: od godz. 16.00 ul. Koszalińska, Międzyzdrojska
Piątek: od godz. 16.00 ul.  Morska, Rewalska
Sobota: od godz. 10.00 ul. Żernicka, Domasławska, Knignicka, Sukielicka, Jaksonowicka

3. Przez najbliższe dwa tygodnie – Msze św. w tygodniu od pn do pt odprawiane będą o godz. 7.00; 15.00.  Tradycyjnie na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy w sposób szczególny te rodziny które w tym dniu będą przeżywać Wizytę duszpasterską kapłana. Przypominamy, że codziennie w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu. Na czas kolędy adoracja będzie trwała od Mszy porannej do Mszy popołudniowej o godz. 15.00.

4. Za tydzień II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Wasze ofiary są przeznaczone na rachunki za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: Gość Niedzielny i  Nowe Życie.

7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszła: + Józefa Tokarz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…Dodał: Marek Morys, 6 stycznia 2024Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.