1.Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii Ks. Rafała Kowalskiego. Dziękujemy za posługę kapłańska w dzisiejszą niedziele i wygłoszone Słowo Boże.

2. Rozpoczeły się ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży życzymy bezpiecznego wypoczynku, nabrania sił na kolejny semestr nauki.

3. Trwa w naszej parafii Wizyta Duszpasterska Kapłana. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas kapłanów i wspólną modlitwę.

Plan Kolędy na najbliższe dni:

Poniedziałek: od godz. 16.00 ul. Sarbinowska nr 2-8 także nowe bloki nr nieparzyste 1-21
Wtorek: od godz. 16.00  ul. Sarbinowska nr nieparzyste 23-53
Środa: od godz. 16.00 ul. Majakowskiego 2-26 i nr nieparzyste
Czwartek: od godz. 16.00 ul. Majakowskiego 28-44
Piątek: od godz. 16.00 ul. Dźwirzyńska nr parzyste 2-44
Sobota: od godz. 10.00 ul. Dźwirzyńska nr nieparzyste 5-31
Niedziela: od godz. 15.00 Kolęda uzupełniająca. Rodziny które w wyznaczonym terminie nie mogły przyjąć Księdza w swoim domu a chcą to uczynić, mogą już dziś zgłaszać adres i nazwisko w zakrystii kościoła. Kolęda uzupełniająca za tydzień w niedzielę.

4. Ks. Radosław Bariasz, były wikariusz naszej parafii, organizuje w czerwcu samolotową pielgrzymkę po sanktuariach Francji, na którą serdecznie zaprasza. Szczegółowy program pielgrzymki wyłożony jest na stoliku z gazetami.

5. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Wasze ofiary są przeznaczone na opłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

Środa – św. Antoniego, opata
Piątek – św. Józefa Pelczara, bpa

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.Dodał: Marek Morys, 14 stycznia 2024Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.