1. Przygotowując się do świąt wielkanocnych, zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Postu. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki wielkiego postu o godz. 9.00, 17.00. Natomiast  w najbliższy piątek Drogę Krzyżową o godz. 18.30 poprowadzi zespół muzyczny „Dudni w studni”, będzie to śpiewana Droga Krzyżowa. Serdecznie zapraszamy. Natomiast na nabożeństwa Gorzkich Żali zapraszamy w niedzielę o godz. 17.00.

2. Rozpoczynamy przygotowania liturgiczne do Triduum Paschalnego. Z tego względu zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy na obowiązkowe spotkanie w ramach przygotowania do najważniejszych świąt w Kościele w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w salce na plebani.

3. Jako parafia wraz z Biurem Podróży Arko Travel chcemy zorganizować Pielgrzymkę na podkarpacie. W planie pielgrzymki: Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Komańcza – miejsce internowania bł. Kard. Wyszyńskiego, Kalwaria Pacławska, Dębowiec i tzw. Polskie La Salette, a także nawiedzenie grobu Ks. Prałata Bolesława Szczęcha. Termin 24-26.05.2024. Koszt 900 zł. Zapisy w zakrystii kościoła.

4. Caritas parafialna rozprowadza świece – paschaliki na świąteczny stół w cenie 20 zł. Ofiary przeznaczone są na działania podejmowane przez Caritas wrocławską i naszą parafialną.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Za złożone ofiary i przesłane na konto jesteśmy bardzo wdzięczni, zostaną one przeznaczone na opłacenia dość wysokich rachunków za prąd i gaz. Tradycyjnie w Wielkim Poście prosimy was drodzy parafianie o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ofiary wystawiona jest przy bocznym ołtarzu.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny  i miesięcznik Nowe Życie.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.