1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Oktawę Wielkanocną, która to  niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego, z tego względu zapraszamy dziś do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.

2. Jutro w poniedziałek po Mszy wieczornej dokonamy rozebrania dekoracji świątecznej. Prosimy o pomoc młodzież i Panów z rady parafialnej w uporządkowaniu naszej świątyni.

3. Przed ołtarzem Miłosiernego Pana Jezusa można złożyć skarbonkę rozprowadzaną przez Caritas, czyli jałmużnę wielkopostną jako dar miłosierdzia wobec najuboższych.

4. Na kolejną próbę dzieci I Komunijnych zapraszam w najbliższy piątek 12.04 o godz. 17.00. Obecność dzieci wraz z rodzicami obowiązkowa.

5. We wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek także przed Mszą wieczorną. Przypominamy że w tygodniu odbywa się w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Zapraszamy do uczestnictwa w kursie Alpha, jest to okazja do zwolnienia tempa życia na chwilę, rozmowy przy lekkim posiłku i porozmawiania w mniejszych grupach. Kurs jest dla osób poszukujących, niewierzących i wierzących. Spotkania będą miały miejsce w Klubie Osiedlowym przy ulicy Sarbinowskiej 21, w siedzibie Rady Osiedla i będą zaczynać się w  poniedziałki o godzinie 19:00. Więcej informacji na stronie parafii. Po Mszy będzie można zapytać o kurs osoby stojące przed głównym wejściem z zaproszeniami na kurs.

7. Za tydzień II niedziela miesiąca – niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Za kwietniowe ofiary chcemy opłacić całoroczne ubezpieczenie w kwocie ponad 6,5 tys. zł. Za ofiarność i zrozumienie jesteśmy stokrotnie wdzięczni.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

9. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodnik Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.