1. W środę rozpoczyna się miesiąc maryjny – maj, tym samym zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą miały miejsce w naszym kościele przez cały miesiąc, codziennie o godz. 17.30.

2. W najbliższy piątek 3 maja będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Prośmy w tym dniu dobrego Boga za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski o pomyślność, zgodę i pokój w naszej ukochanej ojczyźnie.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek miesiąca maja – przed Mszy św. wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne. I piątek miesiąca okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., a Sobota to I sobota miesiąca, w godzinach rannych odwiedzimy drogich chorych, z racji spowiedzi nie będzie różańca fatimskiego o godz. 17.15, po wieczornej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. Za tydzień w niedziele o godz. 11.00 będzie miała miejsce w naszym kościele uroczystość I Komunii naszych dzieci. Prosimy parafian, którzy regularnie uczęszczają na Msze św. o tej godzinie, aby w tym dniu wybrać inną Mszę św., aby pozostawić miejsca dla rodziców i najbliższych dzieci komunijnych. Ostatnia próba przed tą uroczystością we wtorek o godz. 17.00, a spowiedź w sobotę o godz. 15.00 dla dzieci, ich rodziców i najbliższych. Przy okazji dziękuję rodzicom za gruntowne posprzątanie naszego kościoła.

5. Także za tydzień w niedzielę ale o godz. 12.30 odbędzie się Rocznica I Komunii św. dzieci z klasy czwartej. Próba do tej uroczystości jutro w poniedziałek o godz. 17.00 a spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 16.00.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszła:
+ Janina Grabias. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.