1. Od dzisiejszej niedzieli nastąpiła zmiana godzin odprawiania Mszy św. niedzielnych. Przez cały lipiec i sierpień Msze św.  w niedzielę o godz. 7.30, 10.00, 12.00 i 18.00. Msze św. w tygodniu bez zmian: o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem. Wszelkie sprawy związane z kancelarią parafialną można załatwiać po każdej Mszy św. wieczornej. Z sakramentu pokuty w czasie wakacji prosimy korzystać przed sprawowaną Eucharystią.

2. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed Mszą wieczorną. W piątek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele w ciągu dnia.

3. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Jana z Dukli
  • Czwartek – św. Benedykta, opata – Patrona Europy
  • Piątek – św. Brunona z Kwerfurtu
  • Sobota –  św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

4. W Sobotę 13 lipca przypada kolejne nabożeństwo fatimskie w naszej parafii. Po Eucharystii wieczornej procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej wraz z modlitwą różańcową.  Serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii.  Zostały zamówione nowe drzwi główne do kościoła. Inwestycja ta będzie nas kosztowała około 30 tys. zł.  Wykonawca zobowiązał się, że do końca września drzwi będą już zamontowane. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność w tej kwestii.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

7. W ostatnim czasie z naszej parafii odszedł do wieczności: + Roman Garczyński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…Dodał: Marek Morys, 6 lipca 2024Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.