W sobotę 25 listopada uczestniczymy w archidiecezjalnych obchodach Światowego Dnia Młodzieży. Odbęda się one w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Mickiewicza. Zbiórka pod kościołem o godz. 8:30, a następnie komunikacją miejską udamy się na miejsce. Powrót ok. godziny 19:00.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy mieć zgodę rodzica lub opiekuna, dlatego proszę pobrać wzór zgody za pomocą linku poniżej. Zgodę należy wydrukować i podpisaną przynieść na miejsce zbiórki. Ponieważ organizator wymaga zgody w formie pisemnej, osoby, które nie będą miały jej ze sobą będą musiały pozostać w parafii. Proszę także o zapoznanie się z regulaminem spotkania.

Program:

9.00 – Otwarcie rejestracji na hali
10:00 – Rozpoczęcie integracji młodzieży
11:00 – Modlitwa na rozpoczęcie prowadzona przez Młodzież Hallelujah / Świadectwo Basi Turek
12:00 – Spotkanie w małych grupach
13:15 – Obiad wydawany na hali
14:45 – Nabożeństwo ewangelizacyjne
16:00 – Eucharystia pod przewodnictwem ks. Abp. Józefa Kupnego

-Oficjalne zakończenie wydarzenia-

Po zakończeniu Eucharystii ciąg dalszy integracji (tańce, zabawy). Indywidualne rozjeżdżanie się grup do miejsc zamieszkania.


W niedzielę 15 października 2023 r. rozpoczął się dwuletni kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas ósmych szkoły podstawowej, pierwszych klas szkoły średniej oraz starszej, która jeszcze nie przyjęła tego sakramentu. Każde spotkanie rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18:00, następnie konferencja w salce i spotkanie w małej grupie.

Terminy najbliższych spotkań

  • 12 listopada 2023 r.
  • 25 listopada 2023 r. – sobota, godz. 10:00 – Archidiecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży
  • 10 – 12 grudnia 2023 r. – parafialne rekolekcje adwentowe
  • 17 grudnia 2023 r.

W zakrystii kościoła można odebrać deklarację uczestnictwa w przygotowaniu, którą do końca października należy złożyć u księdza prowadzącego kurs. Deklarację można także pobrać, korzystając z linków poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.