Zapraszamy na kurs Alpha, który rozpocznie o godzinie 19:00, 8 kwietnia (poniedziałek, tydzień po Świętach Wielkanocnych), w Klubie Osiedlowym w siedzibie Rady Osiedla przy ulicy Sarbinowskiej 21

Jest to cykl spotkań w przyjaznej atmosferze dla osób wierzących, jak i niewierzących, na których można porozmawiać na tematy związane z chrześcijaństwem.

Kurs obejmuje 10 spotkań. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Zaczynają się o 19:00 lekkim posiłkiem, potem wyświetlany jest krótki film związany z konkretnym tematem, po którym rozmawiamy w mniejszych grupach. Całość kończy się ok. 21:00.

Można dołączyć do kursu w czasie jednego z pierwszych trzech spotkań. Terminy pozostałych spotkań pojawią się niedługo na tej stronie.

W ramach kursu planowany jest dla chętnych jeden weekend Alpha weekendowy (cała sobota i niedziela do południa). Poza posiłkami w czasie weekendu kurs jest bezpłatny.

Podobne kursy są organizowane w wielu innych wspólnotach i parafiach we Wrocławiu i w ponad 100 krajach na całym świecie, są bardzo owocne i dobrze oceniane przez uczestników.

Kontakt: +48 692 184 411, bartek.jurkiewicz@gmail.com

Więcej informacji o tej formie: https://polska.alpha.org/sprobuj

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.