1. Z nowym rokiem szkolnym rozpoczeły się spotkania formacyjne naszych grup parafialnych: Ruch Rodzin Nazaretańskich spotyka się w poniedziałki po Mszy wieczornej, Krąg biblijny we wtorki po Mszy wieczornej. Caritas – w I poniedziałek miesiąca, Komórki Ewangelizacyjne w środy po Mszy wieczornej. Wspólnota Żywego Różańca swoją zmianę tajemnic ma w I soboty miesiąca po Mszy wieczornej.

2. Natomiast pierwsze spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców będzie miało miejsce za tydzień w niedzielę. O godz. 11.00 Msza św. a po Mszy spotkanie organizacyjne w kościele, na którym zostaną podane wszelkie konieczne informacje.

3. We wtorek 13 września zapraszamy na przedostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie które będzie miało miejsce po Mszy św. wieczornej. Natomiast w piątek 16 września zapraszamy na wieczorną Mszę św. w int naszej ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

4. Jak co tydzień w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

5. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową na coroczne czuwanie wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę do Częstochowy. Wyjazd w piątek 16.09 o godz. 14.00. Powrót około północy. Plan pielgrzymki: o 18.00 Uroczysta Msza św. w Bazylice Jasnogórskiej, następnie trwanie modlitewne przed cudownym obrazem, o 21.00 udział w Apelu Jasnogórskim i powrót do Wrocławia. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii kościoła. Serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary z racji II niedzieli miesiąca, zostaną one przeznaczone na drobne remonty w domu parafialnym.

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: 
Wtorek– św. Jana Chryzostoma
Środa–święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Czwartek– NMP Bolesnej
Piątek – św. Męczenników Korneliusza pap. i Cypriana bpa. 

8.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

9. Do nabycia prasa katolicka:  Gość Niedzielny, Niedziela., i miesięcznik Nowe Życie. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.