1. Rozpoczęliśmy Wizytę Duszpasterską Kapłana czyli Kolędę. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas kapłanów i wspólną modlitwę. Plan na najbliższy tydzień jest następujący:

  • Poniedziałek: od godz. 16.00 ul. Koszalińska
  • Wtorek: od godz. 16.00 ul. Międzyzdrojska, Morska, Rewalska
  • Środa: od godz. 16.00 ul. Majakowskiego nr parzyste 2-26
  • Czwartek: od godz. 16.00 ul. Majakowskiego nr parzyste 28-44 i wszystkie numery nieparzyste
  • Piątek: od godz. 16.00 ul. Dźwirzyńska nr parzyste 2-28
  • Sobota: od godz. 10.00 ul. Kołobrzeska, Darłowska, Słupska, Purzycka i Pucka

2. Przez najbliższe dwa tygodnie – Msze św. w tygodniu od pn do pt odprawiane będą o godz. 7.00; 15.00.  Tradycyjnie na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy w sposób szczególny te rodziny które w tym dniu będą przeżywać Wizytę duszpasterską kapłana. Przypominamy, że codziennie w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu. Na czas kolędy adoracja będzie trwała od Mszy porannej do Mszy popołudniowej o godz. 15.00.

3. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Wasze ofiary są przeznaczone na rachunki za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Za zrozumienie i ofiarność w tej kwestii składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Za tydzień w niedziele na Mszy św. o 12.30  chór „Kuźniczanie” swoim śpiewem upiększy naszą liturgie, a po Eucharystii krótki koncert chóru Serdecznie zapraszamy.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: Gość Niedzielny i  Nowe Życie. Dodał: Marek Morys, 7 stycznia 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.