1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy tym parafianom, którzy czynnie brali udział w tych rekolekcjach. Kto jeszcze nie miał możliwości skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, to taka możliwość jest przed każdą Mszą św., która odbywa się w naszym kościele.

2. Dziś jak w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 17.00. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 17.00 i 18.30. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.30 odbędzie w plenerze. Wyruszymy z naszej świątyni i przejdziemy ulicami naszego osiedla, aby także dać świadectwo naszej wierze w Chrystusa cierpiącego. Serdecznie zapraszamy

3. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek także przed Mszą wieczorną. Przypominamy o całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.

4. W najbliższą sobotę 1 kwietnia, Rada Osiedla organizuje śniadanie wielkanocne dla osób samotnych, chorych i w podeszłym wieku. Śniadanie to będzie miało miejsce w siedzibie rady – ul. Sarbinowska 21, o godz. 10:00.

5. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, która to niedziela rozpocznie Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm, a dodatkowo na Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30 procesja z palmami wokół kościoła na pamiątkę Uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Po Mszy o 11.00 obędzie się konkurs na największą i najpiękniejszą palmę zrobioną własnymi rękami, nie zakupioną. Do konkursu szczególnie zachęcamy dzieci wraz z rodzicami.

6. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się koncert naszego Kuźnickiego chóru. W wykonaniu Pieśni Pasyjne. Serdecznie zapraszamy.

7. Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ofiary wystawiona jest przy bocznym ołtarzu. Parafialna Caritas rozprowadza paschaliki na świąteczny stół Wielkanocny w cenie 20 zł. 

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych. 

9. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.