1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Oktawę Wielkanocną. Dlatego jutro w poniedziałek po Mszy wieczornej dokonamy rozebrania dekoracji świątecznej. Prosimy o pomoc młodzież i Panów z rady parafialnej w uporządkowaniu naszej świątyni.

2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, z tego względu zapraszamy dziś do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00. P

3. Przed ołtarzem Miłosiernego Pana Jezusa można złożyć skarbonkę czyli jałmużnę wielkopostną jako dar miłosierdzia wobec najuboższych.

4. Jako parafia przygotowujemy się do wizytacji kanonicznej biskupa. Dnia 27 kwietnia w czwartek przybędzie do nas Ojciec bp Jacek Kiciński. O godz. 15.00 – ks. bp zaprasza na spotkanie Radę Parafialną, na godz 16.00 – zaprasza Radę Duszpasterską, na godz. 17.00 – bp zaprasza rodziców osób powołanych z naszej parafii, o godz. 17.45 będzie kanoniczne powitanie biskupa w kościele i o 18.00 – Uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Bardzo serdecznie proszę o przybycie na tę Eucharystię. Taka wizytacja odbywa się co 5 lat.

5. Na kolejną próbę dzieci I Komunijnych zapraszam w najbliższy czwartek 20.04 o godz. 17.00. Obecność dzieci wraz z rodzicami obowiązkowa.

6. We wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek także przed Mszą wieczorną. Przypominamy że w tygodniu odbywa się w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Za tydzień 23 kwietnia swoje imieniny będzie obchodził nasz wikariusz Ks. Bartosz. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Msze św. o godz. 12.30 w intencji dostojnego solenizanta.

8. W dzisiejszą niedzielę jest możliwość wesprzeć parafię finansowo. Za wszelkie ofiary jesteśmy stokrotnie wdzięczni. Ofiary te zostaną przeznaczone na opłacenie całorocznego ubezpieczenia w kwocie ponad 6 tys. zł.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodnik Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.