1. W miniony wtorek przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Andrzeja Boboli. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli tak licznie w uroczystej Eucharystii.

2. W dniu dzisiejszym Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył Ks. bp Maciej Małyga wraz z księżmi wyświęconymi 4 lata temu. Wśród tych kapłanów jest dwóch pochodzących z naszej parafii: Ks. Tomasz Michalik i Ks. Łukasz Gołąbek. Jest to Msza dziękczynna w 4 rocznicę święceń. Serdecznie zapraszamy.

3. Już od roku czasu cieszymy się aplikacja internetowa naszej parafii, którą można bezpłatnie pobrać na smartfona. W aplikacji znajdziemy wszelkie potrzebne informacje z życia naszej parafii tj. dane kontaktowe, ogłoszenia, intencje mszalne. Zachęcamy do zainstalowania jej w naszych telefonach.

4. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie przez cały miesiąc maj o godz. 17.30. Dodatkowo w czasie nabożeństwa modlimy się nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która to uroczystość będzie miała miejsce za tydzień w niedzielę.

5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do czterech ołtarzy na uroczystość Bożego ciała. W miarę możliwości prosimy wspomóc dzieło upiększenia ołtarzy.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: + Krystyna Borkusz + Jan Jaworski + Danuta Krej.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.