1. Witamy w naszej parafii alumnów wrocławskiego seminarium duchownego, którzy dzisiejszą niedzielę spędzają w naszej parafii.

2. Dziś Niedziela Słowa Bożego. To dobra okazja aby przypomnieć, że wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Dobiega końca wizyta duszpasterska kapłana w naszej parafii. Jeszcze dzisiaj od godz. 15.00 kolęda uzupełniająca. Rodziny które w wyznaczonym terminie nie mogły przyjąć Księdza w swoim domu a chcą to uczynić, mogą już dziś zgłaszać adres i nazwisko w zakrystii kościoła. Za tydzień w niedzielę Ks. Proboszcz przedstawi pokłosie kolędy, tzw. refleksje pokolędowe.

4. Informujemy, że od jutra wracamy do zwykłego grafiku odprawiania Mszy św. w tygodniu: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

5. Jak co tydzień w środę przed Mszą wieczorną zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek także przed Mszą wieczorną na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

6. Za tydzień po Mszy św. o 12.30  odbędzie się w naszej świątyni koncert chóru : Kuźniczanie”. W repertuarze koncertu: kolędy i pastorałki Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.

7. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

środa – św. Franciszka Salezego
czwartek – Nawrócenie św. Pawła
piątek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

9. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

10. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł: + Przemysław Rudziński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…Dodał: Marek Morys, 21 stycznia 2024Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.