1. Dziś przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to niedziela powołaniowa, która rozpoczyna tydzień szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Ks. Bartosz, nasz wikariusz obchodzi dziś swój dzień imienin. Składamy naszemu drogiemu solenizantowi najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych, potrzebnego zdrowia i sił do pracy kapłańskiej. Jednocześnie dziękujemy za jego posługę w naszej parafii. Msza św. w intencji Ks. Bartosza dziś o godz. 12.30.

3. Na kolejną próbę dzieci I Komunijnych zapraszam w najbliższy wtorek 23.04 o godz. 17.00. Obecność dzieci wraz z rodzicami obowiązkowa.

4. We wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek także przed Mszą wieczorną. Przypominamy że w tygodniu odbywa się w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6.W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł: + Henryk Jańczyński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.