1. Rozpoczęliśmy Wizytę Duszpasterską Kapłana czyli Kolędę. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas kapłanów i wspólną modlitwę.

Plan na najbliższy tydzień jest następujący:

Poniedziałek: od godz. 16.30 ulice Elbląska, Hermanowska szeregówka 4-26, Hermanowska 15-53a, Hermanowska bloki kolejowe 28-38

Wtorek: od godz. 16.30 ul. Hermanowska domki 62-92, 59-77a i wszystkie bloki 63 – 107

Środa: od godz. 16.30 ul. Dźwirzyńska

Czwartek: od godz. 16.30 ul. Koszalińska

Piątek: od godz. 16.30 ul. Helska, Wołyńska, Gołnowska, Dziwnowska, Uznamska

Sobota: od godz. 11.00 Morska, Międzyzdrojska, Rewalska

Natomiast po zakończonych kolędach indywidualnych, odbędzie się w przyszłym tygodniu Msza św. tzw. Kolędowa dla wszystkich, którzy z obawy przed epidemią nie przyjęli kapłana po kolędzie.

2. Przypominamy, że codziennie w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu. Na czas kolędy adoracja będzie trwała od Mszy porannej do Mszy popołudniowej o godz. 15.00.

3. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Wasze ofiary są przeznaczone na rachunki za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Za zrozumienie i ofiarność w tej kwestii składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o 12.30 odbędzie się koncert chóru „Kuźniczanie”. W repertuarze Kolędy Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pięknych pieśni i wspólnego śpiewu.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł: + Tadeusz Winturski.Dodał: Marek Morys, 8 stycznia 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.