1. Trwa w naszej parafii Wizyta Duszpasterska Kapłana na indywidualne zaproszenia.

Plan Kolędy: 

Poniedziałek: od godz. 16.30 ulica Majakowskiego

Wtorek: od godz. 16.30 ul. Sarbinowska

Jeśli jakaś rodzina sobie życzy indywidualnej kolędy, to prosimy wypisać formularz zaproszenia i wrzucić do skrzynki, wtedy w środę i czwartek odwiedzimy te rodziny po telefonicznym umówieniu się.

Środa: od godz. 16.30 uzupełnienia

Czwartek: od godz. 16.30 uzupełnienia

Natomiast w najbliższy piątek o godz. 18.00 – Msza św. Kolędowa. Na tę Eucharystie zapraszamy wszystkich parafian, którzy zrezygnowali z tradycyjnej kolędy z przyczyn epidemii.

2. W związku z trwającą jeszcze kolędą, Msza św. w tygodniu przeniesiona jest z godz. 18.00 na godz. 15.00

3. Dziś po Mszy św. o godz.12.30 odbędzie się Koncert Chóru „Kuźniczanie”. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pięknych pieśni i wspólnego śpiewu. Natomiast za dwa tygodnie 30.01 br o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się Koncert Kolędowy w wykonaniu Alicji Janosz. Już dziś serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

4. Przypominamy, że codziennie w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu. Serdecznie zapraszamy w każdej chwili w ciągu dnia do adorowania Pana Jezusa.

5. Jak co tydzień w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym tygodniu 0 14.45. W czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia także o godz. 14.45, a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

Poniedziałek – św. Antoniego, opata

Środa – św. Józefa Pelczara, bpa

Piątek – św. Agnieszki, dziew i m.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka. Podrożały tygodniki Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Kosztują 8 zł. zapraszamy do lektury.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszły: + Maria Morawska + Teresa Smaczna.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.