1. Dziś przeżywamy I niedzielę miesiąca lutego, dlatego nasze modlitewne skupienie przedłużymy adorując Najświętszy Sakrament.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zdemontowania szopki bożonarodzeniowej i choinek świątecznych.

3. Tradycyjnie na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed Mszą wieczorną. W piątek  po  Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  W naszym kościele trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

4. Natomiast w piątek wspominamy NMP z Lourdes – w tym dniu przypada ustanowiony przez św. Jana Pawła II – Światowy Dzień Chorego. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 dla wszystkich chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Dołóżmy starań aby pomóc drogim chorym, aby przybyli tu na tą wyjątkową Eucharystie.

5. Za tydzień – II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. W okresie zimowym składka przeznaczona jest na opłacenie dość wysokich rachunków za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Za zrozumienie w tej kwestii jesteśmy bardzo wdzięczni.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 8 zł. natomiast Nowe Życie w cenie 5 zł.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.Dodał: Marek Morys, 6 lutego 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.