1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za pomoc kapłańską i wygłoszone Słowo Boże.

2. Na prośbę wielu parafian powstaje na nowo w naszej wspólnocie „KRĄG BIBLIJNY”. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę głębszego wnikania w teksty Pisma św. i rozważanie Słowa Bożego w każdy wtorek o godz. 18.45 w salce parafialnej.

3. W najbliższą środę przypada 16 dzień miesiąca, tradycyjnie w tym dniu zapraszamy na wieczorną Eucharystię w intencji naszej ukochanej ojczyzny, prosząc także o pokój na naszym kontynencie za wstawiennictwem naszego patrona św. Andrzeja Boboli.

4. Natomiast w czwartek o godz. 18.45 kolejne spotkanie synodalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którym zależy na przemianach wewnętrznych Kościoła Katolickiego.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed wieczorną Eucharystią, Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed Mszą wieczorną. W piątek  po  Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  Przypominamy że w naszym kościele w tygodniu trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. 

6. Informujemy, że trwają zapisy na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Zapisy przez stronę internetową naszej parafii, gdzie znajduje się odpowiedni formularz. W sposób szczególny przypominamy młodzieży klas 8 szkoły podstawowej  i klas 1 szkoły średniej. Informację o rozpoczęciu kursu podamy za tydzień.

7. Dziś w II niedziela mięsiąca odbywa się zbiórka finansowa na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za wszelkie ofiary, także te przesłane na konto parafialne. W okresie zimowym ofiary te przeznaczone są na opłacenia rachunków za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.

8. W naszym dekanacie rozpoczeły się nauki przedmałżeńskie w Parafii św. Anny w Praczach Odrzańskich. Wszelkie informacje nt kursu można znaleźć na stronie internetowej tamtejszej parafii.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie Nowe Życie.

11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszła: 

+ Anna SOBKOWIAK.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.