1. Miniony tydzień był czasem bardzo bogatym w naszej parafii. Tydzień temu przeżywaliśmy 30 – lecie istnienia. Pragnę podziękować wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie i przeprowadzenie tej uroczystości. Wymagało to wiele poświęcenia, wysiłku i czasu. Warto było podjąć ten trud. Dziękuję wszystkim, którzy upiekli ciasta, to też był konkretny wkład w nasze świętowanie. W czwartek przeżywaliśmy Boże Ciało. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w budowanie czterech ołtarzy. Dziękuję za podjęcie odpowiedzialności, za Waszą dyspozycyjność i zapraszam Was na spotkanie podsumowujące w najbliższy czwartek po Mszy wieczornej. Dziękuję dzieciom sypiącym kwiatki, dziękuję LSO za przygotowanie asysty i dziękuję za ofiary na kwiaty. Do czwartku włącznie odbywa się po Mszy wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji trwającej oktawy Bożego Ciała.

2. W najbliższy wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na krąg biblijny, natomiast w czwartek po Mszy ostatnie już podsumowujące spotkanie synodalne w salce parafialnej. Natomiast w środę po Mszy wieczornej nasza wspólnota „Żródło” zaprasza na grila w ogrodach parafialnych.

3. Jak co tydzień w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w piątek na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.

4. Dobiega końca rok szkolny 2021/22. W związku z tym zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, młodzież a także nauczycieli w najbliższy piątek na uroczystą Mszę św. o godz. 8.00. Wspólnie razem podziękujemy Bogu za czas nauki i będziemy prosili o bezpieczne wakacje.

5. Na kolejne spotkanie Rady Duszpasterskiej zapraszamy w najbliższą sobotę 25 czerwca o godz. 15.00. Tematem spotkania będzie podsumowanie kończącego się roku duszpasterskiego i zaplanowanie pracy na nowy rok duszpasterski.

6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
Wtorek – św. Alojzego Gonzagi
Czwartek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
Piątek – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela – głównego patrona archidiecezji wrocławskiej
Sobota – Niepokalanego serca NMP

7. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: + Tadeusz Krasoń + Lidia Płomińska.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.