1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Od dzisiejszej niedzieli nastąpiła zmiana godzin odprawiania Mszy świętych niedzielnych. Przez cały lipiec i sierpień Msze święte w niedzielę o godz. 7.30, 10.00, 12.00, 18.00, a także o godz. 20.00 krótka Msza święta recytowana. Msze święte w tygodniu bez zmian: o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem. Wszelkie sprawy związane z kancelarią parafialną można załatwiać po każdej Mszy św. wieczornej. Z sakramentu pokuty w czasie wakacji prosimy korzystać przed sprawowaną Eucharystią.

3. Trwa czas wakacji i urlopów. Dzieciom, młodzieży, parafianom i wszystkim gościom przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrej pogody, pokoju serca, bezpiecznego odpoczynku, a także błogosławieństwa Bożego. Zadbajmy, aby w tym wakacyjnym czasie nie było niedzieli bez Mszy świętej i dnia bez modlitwy. Zachęcamy także do lektury ciekawej, religijnej książki.

4. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed Mszą wieczorną. W piątek po Mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele w ciągu dnia.

5. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

  • środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • piątek – św. Jana z Dukli

6. Za tydzień II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Za złożone ofiary opłacimy już ostatnią ratę za panele fotowoltaiczne. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł: śp. Stanisław STĘPIEŃ. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek…Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.