1. Trwa czas wakacji i urlopów. Dzieciom, młodzieży, parafianom i wszystkim gościom przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrej pogody, pokoju serca, bezpiecznego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego. Zadbajmy, aby w tym wakacyjnym czasie nie było niedzieli bez Mszy świętej i dnia bez modlitwy.

2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:

  • Środa – Uroczystość bł. Czesława – Głównego Patrona Miasta Wrocławia
  • Czwartek – św. Marii Magdaleny
  • Piątek – św. Brygidy – Patronki Europy
  • Sobota – św. Kingi, dziewicy

3. W poniedziałek za tydzień przypada 25 lipca, dzień wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. Poświecenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Skorzystajmy z tej okazji, aby prosić Boga za wstawiennictwem św. Krzysztofa o błogosławieństwo w naszych podróżach samochodem, rowerem czy motocyklem.

4. Tradycyjnie na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed Mszą wieczorną. W piątek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele w ciągu dnia.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

6. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.