1. Trwa czas wakacji i urlopów. Dzieciom, młodzieży, parafianom i wszystkim gościom przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrej pogody, pokoju serca, bezpiecznego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego. Zadbajmy, aby w tym wakacyjnym czasie nie było niedzieli bez Mszy świętej i dnia bez modlitwy.

2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów wraz z modlitwą błogosławieństwa kierowców z racji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. Proszę przyjąć skromny upominek w postaci zapachu do samochodu z modlitwą do św. Krzysztofa.

3. W tym tygodniu obchodzimy:

  • Poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła. Wspomnienie św. Krzysztofa.
  • Wtorek – Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • Czwartek – Wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

4. Tradycyjnie na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek przed wieczorną Eucharystią. W piątek po Mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w naszym kościele w ciągu dnia.

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

5. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka.

6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła: śp. Barbara LEŻAŃSKA. Pomódlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek…Dodał: Ks. Bartosz Dulęba, 23 lipca 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.