1. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieciom, młodzieży, katechetom, nauczycielom i wychowawcom życzymy pomyślności i Bożego błogosławieństwa.

2. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli wracamy do zwykłego grafiku odprawiania Mszy św. niedzielnych o godz. 7.30; 9.30, 11.00 – Msza z kazaniem dla dzieci, 12.30, 18.00 – Msza dla młodzieży; także sobotnia Msza św. wieczorna jest Mszą niedzielną. Kancelaria parafialna czynna w środy 8.00-8.30 i piątki 16.00-17.30 i 19.00 – 19.30.

3. Bardzo prosimy aby już od tego tygodnia rozpoczęły spotkania wszystkie grupy parafialne: Ruch Rodzin Nazaretańskich, Wspólnota ewangelizacyjna „Źródło”, Rada Parafialna, Krąg biblijny, Caritas Parafialna, LSO.

4. Po przerwie spowodowanej pandemią, wraca do działalności schola parafialna. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież lubiącą śpiewać i grającą na jakimkolwiek instrumencie, do dołączania do scholi parafialnej. B&B (czyli pani Basia i pani Basia) zapraszają na pierwsze spotkanie scholi w niedzielę za tydzień 11 września o godz. 9.30 do salki parafialnej. Po spotkaniu schola będzie uczestniczyła we Mszy św. o godz. 11.00, a po tej Mszy zapraszamy rodziców scholistów i scholistek, na krótkie spotkanie do salki parafialnej.Wszystkie informacje dotyczące scholi są dostępne na stronie naszej parafii w zakładce: grupy parafialne – schola.

5. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową na coroczne czuwanie wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę do Częstochowy. Wyjazd w piątek 16.09 o godz. 14.00. Powrót około północy. Plan pielgrzymki: o 18.00 Uroczysta Msza św. w Bazylice Jasnogórskiej, następnie trwanie modlitewne przed cudownym obrazem, o 21.00 udział w Apelu Jasnogórskim i po Mszy powrót do Wrocławia. Koszt około 70 zł. Zapisy w zakrystii kościoła. Serdecznie zapraszamy.

6. Najbliższa niedziela to II niedziela września, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność wobec naszej wspólnoty parafialnej.

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w czwartek – obchodzimy Święto Narodzenia NMP.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.Dodał: Marek Morys, 3 września 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.