1. Witamy w naszej parafii Ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i pomoc kapłańską w dniu dzisiejszym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przez cały miesiąc październik na godz. 17.30. 

3. W czwartek 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy wieczornej pójdziemy z figurką Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszego osiedla modląc się na różańcu w intencji pokoju na Ukrainie, w Europie i na świecie. Serdecznie zapraszamy i prosimy aby zabrać ze sobą świece na procesję. Z tego względu w tym dniu, nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

4. W najbliższą sobotę odbędzie się coroczna pielgrzymka piesza do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wraz z parafią w Żernikach organizujemy powrót z Trzebnicy do Wrocławia. Zapisy na autobus w zakrystii kościoła. Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce.

5. Za tydzień w niedziele obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy” – w tym dniu przykościelna zbiórka przeznaczona jest na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia dla ubogiej i zdolnej młodzieży. Bóg zapłać za wszelkie datki. Jest to żywy pomnik ku czci św. Jana Pawła II.

6. Bóg zapłać za ofiary które dziś złożyliście z racji drugiej niedzieli miesiąca i za ofiary przesłane na konto, jako finansowe wsparcie parafii.

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

Czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego

Sobota – św. Teresy od Jezusa.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka : Gość Niedzielny i Nowe Życie. 

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10.W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: + Czesław Buss +Elżbieta Góral.Dodał: Marek Morys, 8 października 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.