1. Witamy w naszej parafii Ks. Rafała Kowalskiego i dziękujemy za pomoc kapłańską i wygłoszone dziś Słowo Boże.

2. Już we wtorek będziemy obchodzić dzień Odpustu ku czci  św. Andrzeja Boboli – patrona naszej parafii, kościoła i patrona Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i uroczysta Msza św. o godz. 18.00 której będzie przewodniczył Ks. dr Adam Łuźniak– Wikariusz Generalny naszej Archidiecezji wraz z kapłanami naszego dekanatu. Bardzo serdecznie zapraszamy, aby pomimo dnia w tygodniu, uczestniczyć w tym ważnym dniu we Mszy św. i wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Wiemy że nasz patron często dopominał się aby jego osoba była bardziej czczona a kult jeszcze bardziej się rozwijał, gdyż wiele łask można otrzymać za wstawiennictwem świętego męczennika. Prosimy także o uczestnictwo w Mszy wieczornej dzieci pierwszokomunijnych w strojach liturgicznych.

3. Rodziców młodzieży bierzmowanej zapraszamy na kolejne „spotkanie przy stolikach” w dzisiaj o godz.19.00 w salce na plebanii.

4. Od poniedziałku do środy włącznie przypadają dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek i środę po Mszy wieczornej udamy się pod krzyż misyjny przy naszym kościele i będziemy sprawować modlitwy błagalne o dobrą pogodę i urodzajne plony.

5. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie przez cały miesiąc maj o godz. 17.30. A od piątku w ramach majowego nabożeństwa rozpoczniemy nowenne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Dziś II niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii.  Za wszelki dar złożony w kościele czy przesłany na konto jesteśmy bardzo wdzięczni.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

8. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie.Dodał: Marek Morys, 14 maja 2023Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.