1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy tym parafianom, którzy czynnie brali udział w tych rekolekcjach. Kto jeszcze nie miał możliwości skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, to taka możliwość jest przed każdą Mszą św., która odbywa się w naszym kościele.

2. Dziś jak w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 17.00. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 17.00 i 18.30. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.30 odbędzie w plenerze. Wyruszymy z naszej świątyni i przejdziemy ulicami naszego osiedla, aby także dać świadectwo naszej wierze w Chrystusa cierpiącego. Serdecznie zapraszamy

3. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę przed wieczorną Eucharystią, na koronkę do Bożego Miłosierdzia w czwartek także przed Mszą wieczorną. Przypominamy o całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele.

4. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, która to niedziela rozpocznie Wielki Tydzień. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm, a dodatkowo na Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30 procesja z palmami wokół kościoła na pamiątkę Uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Po Mszy o 11.00 obędzie się konkurs na najpiękniejszą palmę zrobioną własnymi rękami, nie zakupioną. Do konkursu szczególnie zachęcamy dzieci wraz z rodzicami.

5. Za tydzień druga niedziela miesiąca, niedziela finansowego wsparcia naszej parafii. Rozpoczynamy nową inwestycję w naszej parafii, mianowicie Rada Parafialna podjęła decyzję o zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych na budynku gospodarczym w celu zmniejszenia kosztów za energię a w przyszłości także za ogrzewanie. Od tego miesiąca zaczynamy odkładać ofiary na wspomnianą inwestycje, która będzie nas kosztować około 40 tys. zł. Za wszelki dar złożony czy przesłany na konto jesteśmy bardzo wdzięczni.

6. Prosimy także o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ofiary wystawiona jest przy bocznym ołtarzu.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odeszli: + Edward Masłowski + Barbara Kołodziej + Elżbieta LehmannTa strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.