1. W imię Boże rozpoczęliśmy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Marcina Werczyńskiego – wicedyrektora Katolickiego Liceum w Henrykowie, życzymy dobrego pobytu w naszej parafii, owocnego głoszenia Słowa Bożego. Od początku wielkiego postu modliliśmy się za Księdza i w intencji rekolekcji, aby ten czas, który dał nam Pan Bóg, był czasem błogosławionym dla nas wszystkich.

2. Na Msze św. z nauką rekolekcyjną zapraszamy od poniedziałku do wtorku włącznie o godz. 9.00 dla wszystkich; 16.30 ze szczególnym udziałem dzieci i 18.00 dla wszystkich. W ostatnim dniu rekolekcji we wtorek spowiedź rekolekcyjna od godz. 8. 00 do 9.00 i od 16.00 do 18.00.  Tradycyjnie, ofiary złożone na tace w ostatnim dniu rekolekcji są przeznaczone jako wynagrodzenie dla Ojca Rekolekcjonisty.

3. Dziś jak w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 17.00. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 17.00 i 18.30.

4. Pragniemy poinformować, że intencja zapisana w najbliższą środę na godz. 9.00 będzie odprawiona tego samego dnia ale o godz. 7.00.

5. W tym tygodniu będziemy przeżywać  I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00 a po Drodze Krzyżowej wystawienie Najświętszego Sakramentu z litanią do Serca Pana Jezusa i adoracja w ciszy do godz. 20.00. Sobota to I sobota miesiąca, w godzinach rannych odwiedzimy drogich chorych, różaniec fatimski o 17.15, a po wieczornej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. W najbliższy czwartek o godz. 18.45 kolejne spotkanie synodalne. Serdecznie zapraszamy.

7. Caritas parafialna rozprowadza paschaliki na świąteczny stół Wielkanocny w cenie 15 zł.

8. Trwają przygotowania muzyczne do Triduum Paschalnego. Próby śpiewów odbywają się w niedziele o godz. 19.00 w salce parafialnej.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych.

10. Do nabycia jak co tydzień prasa katolicka: tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela i miesięcznik Nowe Życie.

11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej po wieczną nagrodę w niebie odszedł: + Bogdan WójcikDodał: Marek Morys, 26 marca 2022Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.